Kanada Dil Okulu Fiyatları

Kategoride Diğer

Yurtdışında dil eğitimi almak için en uygun seçenek Kanada dil okullarıdır. Sunulan avantajlı fiyatlar ve eğitim imkanlarıyla öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Özellikle Amerikan Doları ya da İngiliz Sterlini kurunun ne kadar yüksek olduğunu düşündüğümüzde Kanada Doları kurunun avantajı da bir başka tercih sebebidir.

Neden Kanada Dil Okulu Programları

Kanada dil okulu programlarını tercih etmek için birçok sebep vardır. Bu sebeplerin sadece birkaç tanesini sizin için listeledik;

  • Kanada Dil Okulu fiyatları alternatiflerine kıyasla Kanada Doları kurunun avantajıyla fırsatlar sunmaktadır!
  • Kanada, dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir.
  • Kanada, dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilmektedir.
  • Dil eğitimi sonrasında direk olarak akademik programlara geçiş sağlanabilir. IELTS veya TOEFL gibi zor ve yoğun sınavlara girilmesine gerek yoktur.
  • Teknolojik ve konfor odaklı kampüsler,
  • Öğrencilerin isteklerine göre düzenlenebilen konaklama seçenekleri.
  • Akıcı ve anlaşılabilir bir İngilizce aksanına sahiptir. Sınır komşusu olmasından dolayı Amerikan aksanına oldukça yakındır.

Kanada dil okulları, İngilizce veya Fransızca eğitim almak isteyen öğrencilere eşsiz imkanlar sunmaktadır. Dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilen Kanada, bir göçmen ülkesidir. Bu yüzden orada kaldığınız süre boyunca herhangi bir yabancılık çekmeniz söz konusu dahi olmayacaktır. Anadili İngilizce olan bir ülkede, avantajlı döviz kuru fırsatıyla kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

 Aşağıda yer alan Kanada dil okulu fiyatları ortalama ücretler olmakla beraber eğitim süreniz ve eğitim yoğunluğuna göre Kanada dil okulu fiyatları doğrudan değişmektedir. Kanada dil okulu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

4 Hafta1032 CAD
8 Hafta2064 CAD
12 Hafta2976 CAD
16 Hafta3968 CAD
24 Hafta5160 CAD
28 Hafta6020 CAD
36 Hafta7740 CAD
Son Haberler

Diğer Haberler