Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı 6. sıradaki yerini korudu

Kategoride Diğer

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Kuzeyboru Spor Kulübü ile oynadığı maçta 3-0 galip gelerek 6. sıradaki yerini korudu.

BURSA – Karşılaşma Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda gerçekleşti ve Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer İşler ve yönetim kurulu üyeleri de maçı takip etti. Nilüfer Belediyespor’un sultanları, maçta kolay bir galibiyet elde etti. İlk sette dengeli bir mücadele vardı ve Kuzeyboru öne geçti. Ancak Nilüfer Belediyespor, seti uzatma sayılarına götürerek 28-26 kazandı. İkinci sette de çekişmeli bir mücadele vardı ve Nilüfer Belediyespor, 25-21 kazandı. Üçüncü sette ise Nilüfer Belediyespor rahat bir oyun sergiledi ve seti 25-15 kazandı. Bu galibiyetle Nilüfer Belediyespor’un puanı 36’ya yükseldi. Nilüfer Belediyespor, 14 Nisan 2023 Cuma günü deplasmanda Çukurova Belediyesi Adana Demirspor’a konuk olacak.

Son Haberler

Erkılınç: İnternet medyasını zapt etmeyi değil saygınlığını artırmayı hedefliyoruz

Basın İlan Kurumu 2023 Yılı Müdürler Değerlendirme Toplantısı, Afyonkarahisar’da başladı. Genel Müdür Cavit Erkılınç, Genel Müdür Yardımcısı Mesut Onat...

Diğer Haberler